Adwokat Zielona Gra | Radca Prawny Zielona Gra


Rozwody

Sprawy rodzinne

Rozkład pożycia małżeńskiego – rozwód czy separacja to kwestie, w który się specjalizujemy. Postępowania w tym zakresie często wiążą się również z koniecznością uregulowania spraw związanych z małoletnimi dziećmi małżonków – władzą rodzicielską, miejscem pobytu, kontaktami i alimentami, przez co proces staje się wieloaspektowy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że naszym Klientom nie jest łatwo mówić o swoich osobistych problemach i przeżyciach oraz że postępowaniu sądowemu, jak i spotkaniom z nami towarzyszą silne emocje. Stąd właśnie nasze szczególne zrozumienie i wsparcie w sprawach rodzinnych.

Naszym Klientom gwarantujemy przyjazną atmosferę rozmów i odpowiedni czas poświęcony omówieniu problemów. Każdorazowo rozważamy również możliwość porozumienia się z drugą stroną w możliwie największej liczbie aspektów w formie porozumienia rodzicielskiego.

Z uwagi na specyfikę problemów rodzinnych stale współpracujemy z dwoma psychologami, którzy mogą wesprzeć naszych Klientów i członków ich rodzin.