Adwokat Zielona Gra | Radca Prawny Zielona Gra


Adwokat Katarzyna Szulc-Błażków
Kancelaria Adwokacka Zielona Góra

ADWOKAT KATARZYNA SZULC-BŁAŻKÓW

Adwokat Katarzyna Szulc-Błażków (nr wpisu: 395) – ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie z wynikiem bardzo dobrym obroniła pracę magisterską z prawa karnego materialnego u prof. zw. dr hab. Andrzeja J. Szwarca oraz Wydział Prawa Uniwersytetu Europejskiego “Viadrina” we Frankfurcie n. Odrą, gdzie uzyskała tytuł Bachelor of German and Polish Law.
Współpracowała z Euroregionem “Pro Europa Viadrina” we Frankfurcie n. Odrą, poszerzając wiedzę z zakresu stosowania prawa wspólnotowego. Aktualnie pełni funkcję Zastępcy Przewodniczącego Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zielonej Górze, co wzbogaca jej wiedzę i umiejętności w zakresie praktykowanego przez nią postępowania administracyjnego, jak również szerokiego spektrum ochrony praw człowieka. Pracę ze stosowaniem prawa rozpoczęła już w 2008 r.

www1

Następnie rozpoczęła aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Zielonej Górze. Ukończyła ją egzaminem adwokackim zdanym z wyróżnieniem przy Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu. Na tej podstawie została wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Zielonej Górze.
„Specjalizuję się w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, władza rodzicielska i kontakty z dziećmi) oraz w sprawach karnych – zarówno jako obrońca, jak i pełnomocnik pokrzywdzonych”. Jest wykładowcą prawa w ramach unijnych projektów szkoleniowych.
W działalności adwokackiej specjalizuje się w prawie karnym oraz rodzinnym, w szczególności zajmuje się sprawami rozwodowymi oraz alimentacyjnymi.
Biegle posługuje się językiem niemieckim oraz angielskim.

Kontakt:
693 393 858
adw.szulc.blazkow@wp.pl